Beta gliukanas: veikimas ir funkcija

Pagrindinė KA21 Beta-Glucan veiklioji medžiaga – beta gliukanas.

Beta gliukanai gali būti įvairių formų (cheminių formulių), atsižvelgiant į grybų ir pelėsių įvairovę.

Beta gliukano ir Candida grybelio struktūra yra labai panaši

Paveikslėlyje pavaizduota, kad Agaricus grybuose esantis beta gliukanas yra labai panašios struktūros kaip Candida grybelis, kuris yra patogeninis grybas.*

agaricus-blazei-ir-candida-palyginimas
beta-gliukano-veikimas

Kas nutinka, kai į organizmą patenka

Agaricus beta gliukanas?

Skirtingai nuo kitų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir mineralai, kol pasiekia žarnyną, beta gliukanas išlieka beveik visiškai nesuvirškintas.

Tuo tarpu žarnyno imuninės ląstelės (makrofagai ir kt.) visada yra pasirengusios apsiginti nuo svetimšalių įsibrovėlių (patogenai ir kt.).
Agaricus ir Candida beta gliukano struktūros yra labai panašios, todėl, kai Agaricus beta gliukanas patenka į žarnyną, imuninės ląstelės atpažįsta jį kaip svetimą įsibrovėlį.

Imuninės ląstelės suaktyvinamos, kad apsaugotų organizmą nuo įsibrovėlių. Dėl to suaktyvėja viso kūno, ne tik žarnyno, imuninės ląstelės. Jos puola ne tik į organizmą patekusius patogenus, bet ir kitus svetimkūnius, susidariusius organizme.

Akademinis šio veikimo būdo paaiškinimas

Beta 1,3 gliukanas, esantis Agaricus grybuose, jungiasi su dektino-1, makrofagų ir dentritinių ląstelių receptoriais, sukeldamas medžiagų, tokių kaip IL12 ir IFN-gama, išsiskyrimą iš dentritinių ir kitų ląstelių bei aktyvindamas įvairias imunines ląsteles.**


Kai kiti maisto papildai daro poveikį absorbuodamiesi į kūną, Agaricus beta gliukanas daro poveikį organizmui ne absorbuodamasis, bet stimuliuodamas organizmo imunines ląsteles.

akademinis-agaricus-beta-gliukano-veikimas

PASIRŪPINK SAVO AUGINTINIO SVEIKATA

ĮSIGYK KA21 BETA-GLUCAN

${KA21 Beta-Glucan pakuotė}

KA21 Beta-Glucan (30 tab.)

€52,00